- Życie w Polsce jest bardzo spokojne - mówi Luis Palma w rozmowie udzielonej Przeglądowi Sportowemu Onet. Gwiazda Lecha Poznań zwraca uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo, które panuje nie tylko w stolicy Wielkopolski, ale i w naszym kraju w ogóle. 28-latek zdradził również, jak radzi sobie z nauką języka polskiego.