A közlekedési és beruházási miniszter szerint a dokumentumokból kiderül, hogy sem a híd 2×2 sávos megvalósítása, sem a környező utak idei 2×2 sávos bővítése nem indokolt.

Pontosan tudta az előző kormány, hogy semmi sem indokolja a mohácsi híd és a kapcsolódó alföldi utak kétszer kétsávos kiépítését, mégis újabb tízmilliárdokat tolt bele közvetlenül…

Szakmailag nem alátámasztott a híd kétszer kétsávos kialakítása, Vitézy Dávid feladata lesz a beruházás felülvizsgálata.