20 травня 2022 року з маріупольського металургійного комбінату "Азовсталь" вийшла остання група захисників міста. Перед цим командир "Азову" Денис Прокопенко у своєму відеозверненні розказав, що військово-політичне керівництво країни віддало наказ зберегти життя гарнізону та припинити оборону міста.