"Błagam, niech ktoś ze mną porozmawia!". Polak szuka terapii na Facebooku
Na grupie ludzie nawzajem nakręcali swój lęk. Jedni pisali o zawałach, inni o udarach, kolejni o tym, że robią badania, bo na pewno są chorzy na coś poważnego. Zamiast wsparcia i wiedzy panowało straszenie się objawami