Jennifer Grey zagrała już w pierwszym sezonie 'Przyjaciół'. Wcieliła się w Mindy - dawną przyjaciółkę Rachel, z którą łączy ją skomplikowana relacja i poniekąd wspólny narzeczony. Choć serial był skrajnie popularny, gwiazda 'Dirty dancing' zdecydowała się porzucić rolę.