Emellett kiírják az összeomlás szélén lévő Nyírő Gyula Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet új főigazgatói pályázatát.

Oroszi Beatrix lesz az országos tisztifőorvos, Szepezdi Zsuzsanna vezeti az Országos Gyógyszerészeti Intézetet.

Az egészségügyi miniszter közölte azt is, hogy Budapesten több kórházat vonnak be az akut pszichiátriai ellátásba.

Emellett kiírják az összeomlás szélén lévő Nyírő Gyula Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet új főigazgatói pályázatát.

Budapesten több kórházat vonnak be az akut pszichiátriai ellátásba.

Nagyon pozitívan értékelik a pszichiáterek, hogy Hegedűs Zsolt leült velük egyeztetni. Megállapodtak arról, mi az, amiben sürgősen lépni kell, de az még nem tiszta, hogy a…