Угорщина про залежність від російських енергоносіїв: Будемо робити найкраще для угорців
Міністерка закордонних справ Угорщини Аніта Орбан заявила, що країна буде робити те, що "найкраще для угорців" у контексті залежності Будапешта від російських енергоносіїв.