Міністерка закордонних справ Угорщини Аніта Орбан заявила, що країна буде робити те, що "найкраще для угорців" у контексті залежності Будапешта від російських енергоносіїв.

Джерело: Орбан в інтерв'ю Politico під час конференції GLOBSEC у Празі, "Європейська правда"

Деталі: В Орбан запитали щодо щодо залежності Угорщини від російських енергоносіїв. На це очільниця МЗС країни наголосила, що Угорщина робитиме те, що найкраще для угорського народу.

Реклама:

"Ми хочемо країну, де у нас є вибір, де ми можемо ухвалювати рішення, [де] ми можемо вільно ухвалювати рішення", – сказала вона.