"SVE se promijenilo u jednoj utakmici", istaknuo je Ivan Perišić nakon hrvatskog trijumfa protiv Gane (2:1) i plasmana u šesnaestinu finala Svjetskog prvenstva, gdje će igrati protiv Portugala.
"Odigrali smo puno bolje nego u prve dvije utakmice, iako oni u prvom poluvremenu nisu baš napadali. Dali su nam dosta prostora, što nam je odgovaralo. Imali smo bolje šanse. Bilo je malo panike pri rezultatu 1:1, ali smo izdržali. Zabili smo drugi gol iz prekida i sve je pozitivno. Sve se promijenilo u jednoj utakmici, tako da se sad treba dobro odmoriti i idemo dalje", izjavio je Perišić.
"Baturina je stvarno napredovao"
U trenutku razgovora Perišić nije znao protiv koga će Hrvatska igrati u Torontu. "Uskoro ćemo doznati protiv koga igramo, no bit ćemo spremni. Kolumbija ili Portugal? Svejedno je. Na ovoj razini moraš biti spreman igrati protiv svih ekipa. Moraš biti na pravoj razini, moramo dati sve od sebe i, bude li kao danas, možemo pobijediti svakoga", poručio je.
Tekst se nastavlja ispod oglasa






