NAKON pobjede Hrvatske nad Panamom, popričali smo s navijačima u centru Zagreba i pitali ih kako su zadovoljni utakmicom te što prognoziraju za subotu kada će Vatreni zaigrati protiv Gane.
"Prezadovoljan sam, pobijedili smo i idemo dalje", rekao nam je jedan dečko. "Samo Kroacija! Idemo dalje, prolazimo grupu, buraz."
Utakmicu je pratio na Trgu bana Josipa Jelačića pa se i našalio: "Na trgu sam pratio utakmicu, najgore što sutra moram na posao." Ocijenio je i igru Vatrenih u Torontu: "Ocjena je pet, čim smo pobijedili."
"Bila je teška utakmica"
Sreli smo i Hrvata koji je iz Chicaga došao u Zagreb. "Radije bih bio s našim narodom ovdje, ovo je najbolje mjesto na svijetu, nema ništa bolje od Hrvatske", rekao nam je.






