EKIPU u centru Zagreba koja je šetala u navijačkim obilježjima ili već zauzela svoje položaje u kafićima za gledanje utakmice pitali smo koji rezultat očekuju.
Na početku smo naišli na optimistične
"2:1 nadam se da ćemo pobijedit, vjerujem u to, molim se. Iskreno, ne znam ni tko igra. Juranović mi je najdraži", rekla nam je jedna djevojka.
"2:0 za Hrvatsku, mislim da smo kvalitetnija momčad i da smo bolji u tranziciji od Paname. Dečki su imali tjedan dana da se pripreme i vjerujem da je Dalić sve dobro posložio. Volio bih da kapetan Modrić zabije u svom 200. nastupu za Hrvatsku ili Ante Budimir", prognozirao je prolaznik.
Što su nam rekli ostali, pogledajte u videu:
