Új vállalkozást indít az ex-megafonos influenszer Filep Dávid, művésznevén a Kopasz, aki korábban cégével ismeretlen forrásból égetett el számilliókat Fidesz-propagandára, most pedig az új projektjéhez kér pénzt.

Az elpusztíthatalan jobboldali nyilvánosság megteremtése mellett az újonnan bejelentett Nemzeti Kommunikációs Hálózattal (NKH) a honlap állítása Filepnek az is a célja, hogy

„Hálózatot építünk, hogy ne védekeznünk kelljen és a földön fekve tűrnünk az ütéseket, hanem támadni tudjunk és megálljt parancsolni a hatalom demokrácia ellenes terjeszkedésének.”

Egyelőre nem világos, Filep mit akar csinálni, az NKH ugyanis honlapja szerint nem egy újságot jelent, nem egy YouTube csatornát és nem is egy embert, hanem egy hálózatot. Egy olyan hálózatot, „amit nem lehet kikapcsolni”, és mivel „a közösség és a piac” tartja fenn (ellentétben a Fidesz-médiabirodalom nagy részével, amit úgy tűnik, a „közösség és a piac” nem igazán tart fent.)

Fotó: