Secretarul general al PSD, Claudiu Manda, afirmă că Ilie Bolojan „l-a mințit de două ori” pe președintele Nicușor Dan, în timp ce „PSD și-a respectat cuvântul”.
Reacția lui Claudiu Manda vine la scurt timp după ce președintele Nicușor Dan a acuzat PNL că ar fi de vină pentru că s-a revenit la blocajul politic.
„Domnule Bolojan, ați MINTIT din nou!
- articolul continuă mai jos -
L-ați mințit de două ori pe președintele României. I-ați mințit și pe români atunci când le-ați spus că România este prioritatea dumneavoastră.










