Śmietnik przy ul. Mościckiego w Sosnowcu to marna wizytówka dla miasta.

Ten śmietnik to udręka dla osób, które mieszkają po sąsiedzku. Nasza czytelniczka relacjonuje, że "walka" trwa już od kilku lat. Mieszkańcy apelowali o likwidację śmietnika, gdyż ten - jak przekazują - "nie spełniał norm". Przede wszystkim był za blisko okien mieszkań.

- Obecnie, od około sześciu miesięcy, znowu stoi przed naszymi oknami. Interweniowała straż miejska. Był na miejscu radny Maciej Szafraniec. Zaangażowało się miasto i nic. Syf jak był, tak jest - opowiada Sosnowiczanka.

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.

Materiał promocyjny