W Polsce nie tylko z powodu fali upałów jest tak gorąco, że aż nie da się wytrzymać.
Dodatkowo rozgrzewa nas awantura wokół Szpitala Południowego, której temperaturę politycy PiS szaleńczo próbują podkręcić.
Gorąc polityczny z gorącym wyżem zaciągającym nad Polskę afrykańskie powietrze (czy to przypadek, ze wyż nosi niemieckie imię Hartmut?) to mieszanka trudna do zniesienia.
Ale tym z Państwa, którzy marzą o szklance zimnej wody, muszę powiedzieć, że ochłodzenia nie będzie. Postawię prognozę, że za rok lato będzie jeszcze bardziej gorące. Oczywiście w politycznym sensie.
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.














