фото з соцмереж президента

В результаті нового обміну з державою-агресором Україна повернула з російського полону 160 своїх громадян.

Джерело: президент Володимир Зеленський, Коордштаб у соцмережах

Пряма мова Зеленського: "Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року.

Реклама: