|00:00

„Monaco“ klubas laikinai atsitrauks nuo Eurolygos turnyro, o jį turėtų pakeisti Stambulo „Bešiktaš“ ekipa, skelbia „BasketNews“ žurnalistas Donatas Urbonas.

„Monaco“ iš stipriausios Senojo žemyno klubinio krepšinio lygos atsitraukti nori tam, kad išspręstų finansines problemas. Artėjantį sezoną komanda turėtų rungtyniauti Europos taurėje.

Taip pat skaitykite

Skelbiama, kad lygos vadovai ir akcininkai rimtai svarstė galimybę sumažinti turnyro dalyvių skaičių iki 19-os, tačiau prieš birželio 26 d. vyksiantį svarbų Eurolygos valdybos posėdį tikimasi, kad bus išlaikytas dabartinis 20 komandų formatas.