|00:00

2025 m. Eurolygos finale žaidusi „Monaco“ komanda ruošiasi palikti pirmenybes, skelbia „BasketNews“ žurnalistas Donatas Urbonas.

Teigiama, kad klubas iš stipriausios Senojo žemyno klubinio krepšinio lygos atsitraukti nori tam, kad išspręstų finansines problemas. Artėjantį sezoną komanda gali rungtyniauti Europos taurėje.

Visgi ilgalaikis klubo tikslas būtų sugrįžti į Eurolygą.

Susiklosčius tokiai situacijai Eurolygai reikėtų ieškoti komandos, kuri pakeistų „Monaco“. Pagrindiniu pretendentu laikomas šį sezoną Europos taurės finale rungtyniavęs Stambulo „Bešiktaš“ klubas.