Újabb megszólalás a Török Gábor-Magyar Péter-Sulyok Tamás háromszögben!

Tegnap még arról számolhattunk be, hogy Török Gábor kirakott egy videót arról, amikor a Partizán kérdésére a miniszterelnök odaszól neki a korábbi Facebook-vitájukra reagálva. A vitában Török azt mondta, amire most a Tisza készül Sulyok Tamás kapcsán, az még az előző másfél évtized alkotmányos barkácsolásai között is feltűnő. Magyar pedig ott és a sajtótájékoztatón is úgy reagált, hogy ez a nép akarata:

Én nem javaslom senkinek, bármilyen elemzőnek is tartja magát, hogy két fagyizás közben a demokratikus népakaratot felül akarja írni.

Az elemző erre most egy Szijjártó Pétertől származó idézettel válaszolt 2010-ből:

»Ha egy kormánynak az a feladata, hogy megmentse az emberek nyugdíját, akkor nem blogoló politológusok véleményét kell előzetesen kalkulálnia.«