Megpróbált ülve énekelni, ám nem lett jobban.
Rosszullét miatt félbeszakadt Lionel Richie minnesotai koncertje, a 77 éves énekes előadás közben kezdte magát rosszul érezni, majd nem is tért vissza a színpadra – írja a Deadline.
Richie épp új turnéja, a Sing a Song All Night Long első állomásán lépett fel St. Paul városában, amikor a Dancing on the Ceiling című száma közben rosszul lett. Igazi profi módjára végigénekelte a dalt, ám többször leült a színpadra, közölte is a közönséggel, hogy szédül, így le kell ülnie. Ezt követően még eljátszotta zongorán a Three Times a Lady című dalát, majd távozott a színpadról, ahová nem is tért vissza, így a koncert idő előtt félbeszakadt. Végül Dino Soldo szaxofonos jött ki helyette, aki közölte a rajongókkal, hogy Richie nincs jól, így nem fog visszatérni.
Az énekes állapotáról egyelőre nem osztottak meg bővebb információkat.
Because he was feeling dizzy and strange, @lionelrichie performed Dancing on the Ceiling sitting down on opening night @grandcasarena pic.twitter.com/5LYk5unI9s










