HRVATSKA nogometna reprezentacija nakon dva kola ima tri boda u skupini L Svjetskog prvenstva. Momčad izbornika Zlatka Dalića izgubila je od Engleske (4:2) i pobijedila Panamu (1:0). U posljednjem kolu, u subotu u 23 sata po našem vremenu, slijedi susret s Ganom. U šesnaestinu finala prolaze po dvije najbolje reprezentacije iz svake skupine, kao i osam od 12 najboljih trećeplasiranih. Hrvatska može završiti na prvoj, drugoj ili trećoj poziciji u skupini, o čemu više možete pročitati OVDJE.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Dalić dan nakon slavlja nad Panamom na konferenciji za medije odgovara na pitanja novinara.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.

Ovo je .