Naktį į trečiadienį dronai puolė Rusijos Orenburgo sritį ir, remiantis vietos socialinių tinklų grupių pranešimais, galėjo pataikyti į „Gazprom“ helio ir dujų perdirbimo gamyklas, pranešė „The Moscow Times“.

Apie ataką Rusijos regione pranešė ir jo gubernatorius Jevgenijus Solncevas. Pasak jo, keli dronai buvo numušti „virš pramonės objekto regiono sostinėje“. Pirminiais duomenimis, niekas nenukentėjo, „Telegram“ kanale parašė gubernatorius, bet išsamesnės informacijos apie ataką nepateikė.

Stebėtojai, remdamiesi vietos socialinių tinklų grupėmis, pranešė, kad taikiniai buvo Orenburgo helio gamykla „Gazprom Dobyčia Orenburg LLC“ ir Orenburgo dujų perdirbimo gamykla. Abi jos priklauso „Gazprom“ ir yra didžiausios šios pramonės šakos įmonės.

„Supernova Telegram“ kanalo duomenimis, mažiausiai trys gaisrai kilo Orenburgo dujų perdirbimo gamykloje, priklausančioje didžiausiam pasaulyje Orenburgo dujų ir chemijos kompleksui, per metus perdirbančiam 37,5 mlrd. kubinių metrų dujų.

Palydovai taip pat aptiko kelis gaisro židinius gamyklos teritorijoje. Gyventojų nufilmuotuose vaizduose matyti virš gamyklos kylantys dūmai.