NAPETA utakmica između Hrvatske i Paname završila je pobjedom Vatrenih, a navijači u Zagrebu i Splitu odahnuli su u trenutku kada je sudac odsvirao kraj. U centrima oba grada slavlje je krenulo odmah po završetku susreta.

Navijači su uz pljesak i pjesmu ispratili kraj utakmice, a atmosfera se brzo pretvorila u spontano slavlje. Pogledajte reakcije okupljenih navijača u Zagrebu. Na zvučnicima je puštena pjesma "Ako ne znaš šta je bilo" Marka Perkovića Thompsona, a navijači su u glas pjevali.

A ovako je to izgledalo u Splitu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Panama ispada sa SP-a