DRUGA utakmica hrvatske nogometne reprezentacije na Svjetskom prvenstvu protiv Paname je počela, a pažnju s tribina u Torontu odmah je privukao dolazak premijera Andreja Plenkovića, koji susret prati uživo.
Plenković privukao pažnju na tribinama
Plenković je stigao na stadion uoči početka dvoboja i smjestio se u VIP ložu, gdje utakmicu prati u društvu ministra turizma i sporta Tončija Glavine te predsjednika HNK Rijeka Damira Miškovića. Plenković je za tekmu odabrao odijelo i plavu kravatu, a na fotkama izgleda vrlo dobro raspoloženo.
Galerija
Plenković poželio sreću Vatrenima na Fejsu






