KOMENTATOR HRT-a Viki Ivanović dao je šaljiv komentar tijekom prijenosa utakmice između Engleske i Gane, koja se igra u Bostonu. Meta su mu bili neuobičajeno loši uvjeti za rad. Njegova komentatorska pozicija na stadionu New England Patriotsa bila je toliko visoko i daleko od terena da je situaciju slikovito opisao na početku drugog poluvremena.

Stadion u Foxboroughu, gdje se igrala utakmica, ima specifičnu konfiguraciju zbog koje su komentatorska mjesta smještena na samom vrhu tribine, što je Ivanović opisao uoči nastavka susreta. "Dobra večer još jednom iz 'orlovog gnijezda'. Ovo je najviša komentatorska pozicija koju sam u životu vidio. Sva sreća pa Engleze čovjek pozna po koraku, a ovi u žutim dresovima se ionako samo brane", rekao je.

Uvjeti teški za rad

Osim udaljenosti, posao je otežavala i kiša. "Kiša i dalje pada, svi smo ovdje u kabanicama i pod kišobranima. Ne možemo reći da baš jako pada, ali dovoljno da smeta tehnici", dodao je Ivanović.

Tekst se nastavlja ispod oglasa