NEBODER Torre Moeve u Madridu, u kojem se nalazi sjedište istoimene španjolske energetske kompanije, danas je evakuiran nakon što je u zgradi izbio požar. Prema informacijama policije, vatra je tijekom poslijepodneva stavljena pod kontrolu, a u incidentu nitko nije ozlijeđen, piše Reuters.

Požar je izbio u financijskoj četvrti španjolske prijestolnice, a zbog gustog dima iz zgrade su evakuirani zaposlenici i drugi ljudi koji su se u tom trenutku nalazili u neboderu. Na fotografijama novinskih agencija vide se okupljeni ispred zgrade nakon evakuacije.

Evakuacija zbog gustog dima

Svjedoci navode da se iz zgrade počeo širiti gust dim, zbog čega je pokrenuta evakuacija. Jedan od zaposlenika rekao je da se morao pješice spustiti čak 34 kata kako bi izašao iz nebodera.

Tekst se nastavlja ispod oglasa