|00:00

Ateinančio sezono komplektacijos darbus tęsiantis Kauno „Žalgiris“ atsisveikino su trenerių štabe dirbusiu Andrew Antelidze, rašo zalgiris.lt.

Savo trenerio karjeros pradžioje 25-erių kartvelas darbavosi „Žalgirio“ jaunimo sistemoje su „Žalgiris-2“ ir „Žalgiris-3“ komandomis, o 2023–2024 m. sezono eigoje prisijungė ir prie pagrindinės komandos trenerių štabo, kuriame dirbo kaip vaizdo medžiagos analitikas bei trenerio asistentas.

Kauno „Žalgiris“ treneriui linki sėkmės ateinančiose karjeros stotelėse bei ieško papildymo į A. Antelidze vietą.

Prieš savaitę basketnews.lt žurnalistas Lukas Malinauskas skelbė, kad Andrea Trinchieri į savo vadovaujamą Salonikų PAOK komandą kartu dirbti vilioja A. Antelidzę.