|00:00

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo ekipa tęsia sudėties komplektavimo darbus artėjančiam 2026–2027 metų sezonui. Prie Lietuvos čempionų jungiasi vartininkas Edgaras Noreika, rašo zalgiris.lt.

Pastaruosius sezonus 21-erių vartininkas kaupė patirtį skirtingose Lietuvos salės futbolo komandose. 2025–2026 metų sezone jis atstovavo Vilkaviškio „Bruklino“ ekipai, prieš tai rungtyniavo Mažeikių VIP bei FC „Hegelmann“ salės futbolo komandose.

„Save apibūdinčiau kaip ramų, pasitikintį ir darbštų vartininką. Per pastaruosius sezonus sukaupiau nemažai patirties dirbdamas su skirtingais treneriais ir žaisdamas skirtingose komandose. Visa tai padėjo labiau pasitikėti savimi aikštėje, geriau priimti sprendimus ir atkreipti dėmesį į detales, kurios rungtynėse dažnai turi didelę reikšmę“, – pasakojo E. Noreika.

Vartininko sėkmingas žaidimas neliko nepastebėtas ir nacionalinėje rinktinėje. Šį pavasarį E. Noreika atstovavo Lietuvos vyrų salės futbolo rinktinei 2028 metų pasaulio salės futbolo čempionato atrankos turnyre.