DANAS je došlo do kolapsa tramvajskog prijevoza u Zagrebu zbog oštećenja tramvajskog voda na Savskoj cesti nedaleko od križanja s Koturaškom ulicom.

Tramvajski vod pao na ženu, ozlijeđena je

Kako nam je rečeno u zagrebačkoj policij. oko 10:35 došlo do prometne nezgode kod Tehničkog muzeja pri čemu je vozilo zakačilo tramvajske žice, koje su potom pale na jednu osobu.

"Ozlijeđena je, zasad ne znamo težinu ozljeda. Došlo je do zastoja tramvajskog prometa", rekli su nam u zagrebačkoj policiji.

Tekst se nastavlja ispod oglasa