NA KRIŽANJU Maksimirske i Bukovačke ulice u Zagrebu jutros je došlo do sudara osobnog automobila i ZET-ovog tramvaja, što je prouzročilo prometni zastoj. Nesreća je zakomplicirala putovanje putnicima na tramvajskoj liniji 11 koja je vozila prema Črnomercu, a mnogi su morali nastaviti pješice, javlja RTL.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Manja šteta, došlo do zastoja

Zbog nesreće se stvorila kolona tramvaja koja se protezala od Dubrave prema Maksimiru.

Iz ZET-a su potvrdili da je zbog nesreće došlo do kratkotrajnog zastoja od 6:58 do 7:12 sati, no tramvajske linije nisu preusmjeravane. Prema informacijama s terena, riječ je o manjoj materijalnoj šteti. I zagrebačka policija zaprimila je dojavu, no budući da je nastala samo materijalna šteta, ZET nije tražio policijsko postupanje.