Polki poznały rywalki w eliminacjach Wimbledonu
W głównej drabince Wimbledonu zagrają co najmniej cztery Polki - Iga Świątek, Maja Chwalińska, Magda Linette oraz Magdalena Fręch. Dołączyć do nich mogą jeszcze Katarzyna Kawa oraz Linda Klimovicova. Muszą one jednak przedrzeć się przez trzy rundy eliminacji. Organizatorzy właśnie opublikowali drabinkę kwalifikacji.
Fot. Marcin Kucewicz / Agencja Wyborcza.pl
Kilka tygodni temu polscy kibice emocjonowali się kapitalnym występem Mai Chwalińskiej na Rolandzie Garrosie, a już na horyzoncie pojawia się kolejny turniej Wielkiego Szlema. W trwającym od 29 czerwca do 12 lipca Wimbledonie tytułu zdobytego przed rokiem bronić będzie Iga Świątek.
Zobacz wideo Szymon Walków: Byliśmy uważni, utrzymaliśmy koncentrację






