Szabó Győző nemrég a Teremtsd Újra Önmagad beszélgetéssorozat vendége volt, ahol egyebek mellett arról beszélt, hogy az elmúlt időszakban 14 kilót adott le. Mint mondta, nem új szokásokat szeretne építeni, hanem egy teljesen új identitást.
Az 55 éves színész azt is elmondta, hogyan viszonyul a korához.
Én nem fogok megöregedni. Így döntöttem. Nem szeretnék megöregedni
– jelentette ki, majd meg is magyarázta, mire gondol pontosan:
„Én annyi dolgot csináltam, annyifélét éltem, ezer fokon élem most is az életemet. Nekem benne volt a cuccozás, a küzdősportok, az extrém sportok, az utazásaim. Bejártam a világot többször, körbe-kasul-keresztbe, és nem a turistaútvonalon, hanem mentem be a sűrűjébe. Igyekeztem megélni mindent. Nagyon sűrűn éltem, szerintem hét ember életét leéltem, tényleg brutálisan sok minden történt velem. Tehát, ha most valaki azt mondja, »lámpa leó«, akkor is azt gondolom, hogy elég telített, teljes és jófajta életem volt. Persze rengeteg csalódással, válással, barátokkal való konfrontálódással, barátaim elvesztésével, fizikai és egyéb értelemben is; tehát sok minden benne van a pakliban.”







