Naujai sudarytai koalicijai į premjerus deleguojant Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininką Mindaugą Sinkevičių, antradienį atsistatydino Ingos Ruginienės vadovaujama Vyriausybė.

Antradienio rytą ministrų kabinetas susirinko į posėdį, jame priimtas atsistatydinimo nutarimas.

„Tikrai džiaugiuosi komanda, kuri yra čia, dabar sėdi prie stalo. Nepaisant visų sunkumų, tikrai turime kuo didžiuotis. Kiekvienas jūsų padarėte didelį indėlį į mūsų valstybės gerovę ir žmonių gerėjantį gyvenimą“, – kalbėjo I. Ruginienė.

I. Ruginienė dėkojo visam ministrų kabinetui: „Tariu nuoširdų ačiū.“

„Šiandien priimame sprendimą atsistatydinti ir grąžinti Vyriausybės įgaliojimus Respublikos prezidentui. <...> Nutarimas priimtas“, – sakė I. Ruginienė.