Naujai sudarytai koalicijai į premjerus deleguojant Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininką Mindaugą Sinkevičių, antradienį atsistatydins Ingos Ruginienės vadovaujama Vyriausybė.

Antradienio rytą ministrų kabinetas susirinks į posėdį, kuriame priims atsistatydinimo nutarimą.

Tai bus paskutinis dvidešimtosios Vyriausybės posėdis.

„Antradienį Vyriausybės posėdžio metu planuojama priimti sprendimą dėl XX Vyriausybės atsistatydinimo. Nuo birželio 24 d. iki XXI Vyriausybės sudarymo ir jos įgaliojimų gavimo kasdienį ministrų kabineto darbą užtikrintų laikinoji Vyriausybė“, – Eltai siųstame atsakyme teigė I. Ruginienės atstovas Ignas Dobrovolskas.

Į premjerės pareigas socialdemokratė I. Ruginienė buvo paskirta pernai rugpjūtį. Jos vadovaujama Vyriausybė Seimui prisiekė praėjusių metų rugsėjį.