Vasárnap vezette utoljára az RTL Híradót Major Eszter, legalábbis egy ideig biztosan. A híradós néhány hete jelentette be, hogy első gyerekével várandós. Párjával kisfiút várnak.
A vasárnapi híradó végén ezúttal én a megszokottnál hosszabb időre búcsúzom önöktől, ugyanis, ha minden a tervek szerint alakul, augusztusban születik meg a kisfiam. Úgyhogy addig most jön egy kis pihenés, aztán pedig egy időre más feladatok következnek
– idézi a műsorvezető június 21-i szavait a Blikk.
Munkahelyén nem volt könnyű titkolnia várandósságát
Major korábban elárulta, hogy kollégája, Rábai Balázs volt az első a munkahelyén, akinek feltűnt, hogy babát vár.







