D. Tóth András nyolc év kihagyás után újra az RTL képernyőjén látható, a Reggeli műsorvezetője lesz jövő hétfőtől. Az rtl.hu-nak adott interjúban azt mondta, bízik benne, hogy a közvetlenségével tud majd hozzájárulni a műsorhoz. Egyébként meglepte őt a megkeresés, de az is, hogy mennyire izgatott lett miatta.
Az, hogy a Reggeli kapcsán kerestek meg, azért volt nagyon izgalmas számomra, mert láttam, hogy változik a műsor: megtudtam, hogy új helyszínre költözik, hogy új csapat lesz, hogy egy kicsit változik a struktúra. Egy csomó minden változik, és ez mindig érdekelt engem, hogy egy új dologban, egy új kezdetben benne legyek
– fogalmazott a visszatérő tévés, aki régi ismerősként köszöntötte egykori kollégáit a stábból. Mint mondta, könnyű volt meghoznia a döntést, hogy visszatérjen a csatornához.
Új műsorvezetőtársai közül Barabás Évával hosszú ideig dolgozott együtt, de a többieket is ismeri különböző helyekről. Egyedül Ábel Anitával nem volt még alkalma beszélgetni.
D. Tóth András tévés karrierje






