Constantinovits Miklós megbízott főigazgató visszahelyezte az Észak-magyarországi Regionális Mentőszervezet igazgatójává Kádár Balázs főorvost, aki 34 éve dolgozik az Országos Mentőszolgálatnál, az elmúlt kilenc hónapban kivonuló mentőorvosként.

Az Országos Mentőszolgálat közölte:

„A kinevezés a szakmai felkészültséget és a több évtizedes tapasztalatot ismeri el, összhangban azzal az elvvel, hogy a vezetői feladatok alapja a szakmai és emberi alkalmasság.”

Fotó:

Mehes Daniel/Daniel - stock.adobe.com