atnaujinta 19:25
|00:00
Pirmadienį apie 14.44 val. Kauno rajone, Neveronių sen., Pabiržių k., Šaltinio g., vilkikas nuvažiavo nuo kelio, informavo Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.
Pirminiais duomenimis, vyras (gim. 2003 m.), vairuodamas vilkiką, nesuvaldė transporto priemonės ir nuvažiavo nuo kelio.
Dėl techninių darbų eismas šiame kelio ruože buvo laikinai stabdomas, tačiau pavakarę policijos atstovai informavo, kad darbai baigti ir eismas atnaujintas.






