|00:00

Pirmadienį apie 14.44 val. Kauno r., Neveronių sen., Pabiržių k., Šaltinio g., įvyko eismo įvykis, informuoja Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Pirminiais duomenimis, vyras (gim. 2003 m.), vairuodamas vilkiką, nesuvaldė transporto priemonės ir nuvažiavo nuo kelio.

Šiuo metu įvykio vietoje vykdomi vilkiko ištraukimo darbai.

„Dėl techninių darbų eismas šiame kelio ruože laikinai stabdomas. Planuojama, kad transporto priemonės traukimo darbai gali užtrukti keletą valandų. Vairuotojus prašome būti atidžius, vadovautis pareigūnų nurodymais bei, esant galimybei, rinktis alternatyvius maršrutus“, – įspėjama pranešime.