Kam ryžtasi Lietuvos atlikėjai, norėdami įgyvendinti savo idėjas? Dainininkė Elvija Zvicevičiūtė, šiandien pristatanti naujausią savo dainą „Šiurpas“, padarė viską, kad perteiktų sugalvotą mintį vaizdo klipui.
Tačiau, kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, po darbų teko susidurti su sveikatos problemomis.
„Jei ji jau turi kažkokią mintį, niekas Elvijos nesustabdys. Gal tai jaunatviškas maksimalizmas, net nežinau“, – sako atlikėjos vadybininkas Ferdinandas Raudonius.
O pati Elvija plačiau pasakoja istoriją, kaip gimė daina. „Kūrinį parašiau kartu su garsiu kompozitoriumi Pauliumi Jasiūnu. Daina ir jos klipas yra apie buvimą keistoje būsenoje. Kai kūnu bėgioja šiurpas, o žmogus nesupranta, kas vyksta. Kai nežinai, į kurią pusę eiti ir ko imtis“, – paaiškina 21-erių muzikantė.
Pasak Elvijos, kuriant naująją dainą viskas iš pradžių ėjosi it sviestu sutepta. „Su šia komanda – prodiuseriu Pauliumi Jasevičiumi, videografu Domu Gudaičiu bei kostiumų dizainere Silvija Minkauskaite – dirbu jau ne pirmą kartą. Todėl rezultatas džiugina. Manau, tai kol kas stipriausias mūsų darbas“, – džiaugiasi E. Zvicevičiūtė.






