Antstolė teismo prašo iki 30 kartų padidinti baudą už nepašalinamas neteisėtas verslininko Gedimino Žiemelio netiesiogiai valdomos įmonės „Greenvesta“ statybas Vilniaus rajone, netoli Maišiagalos, šalia Taučiliškių ežero.
Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos įpareigojimai likviduoti arba įteisinti miške pastatytus statinius nevykdomi ne vienerius metus.
Antstolė Asta Stanišauskaitė pakartotinai kreipėsi į teismą dėl didesnės baudos. Pasak jos, to prašoma remiantis inspekcijos atliktu dar vienu statinių patikrinimu – inspekcija balandžio pabaigoje surašė tris aktus, pagal kuriuos nė vienas iš trijų privalomųjų nurodymų nėra įvykdytas.
Antstolė gegužės 11-ąją ji kreipėsi į Vilniaus miesto apylinkės teismą skirti įmonei iki 30 kartų didesnę baudą – nuo 10 eurų iki maksimalios sumos – 300 eurų už kiekvieną pradelstą dieną.
„Skirti baudą už kiekvieną įpareigojimo nevykdymo dieną, kuri būtų ne didesnė negu 300 eurų už dieną, tai yra tiek, kiek leidžia Civilinio proceso kodeksas. O teismas jau laisvas nuspręsti tą, kokio dydžio bauda būtų tinkama“, – BNS teigė A. Stanišauskaitė.






