Żołnierze idą na urlopy i pracują na kombajnach. "Można zarobić 40 tys. zł"

21 czerwca 2026, 14:26

Nie brakuje chętnych do pracy przy żniwach. Zatrudniają się nawet żołnierze. Właściciel gospodarstwa ujawnił, ile płaci swoim pracownikom, ale zaznacza, że jest to praca "na wysokich obrotach".

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

Właściciel wielkiego gospodarstwa w województwie warmińsko-mazurskim zatrudnia kombajnistów na żniwa. Do pracy przyjmuje każdego. - Mamy ponad siedem tysięcy hektarów. Kosimy na dziewięć kombajnów - powiedział pan Adam w rozmowie z "Faktem".