HRVATSKA reprezentacija nastavlja pripreme za drugu utakmicu grupne faze Svjetskog prvenstva. Nakon poraza od Engleske, izabranike Zlatka Dalića čeka susret s Panamom, u kojem će tražiti prve bodove na turniru. Na današnjoj press-konferenciji reprezentacije govorit će Josip Stanišić i Petar Musa od 23:15 po hrvatskom vremenu te tako održati pretposljednju presicu prije utakmice protiv Paname.

Jeste li popričali s Kaneom nakon Engleske?

Stanišić: Pričao sam s njim, ali ne predugo. Imao je i on stvari za raditi poslije utakmice. Rekao sam mu da sam znao gdje će pucati i drugi penal. Da je bila dobra utakmica, očekivao sam da će biti takva. Nismo baš puno razgovarali, čestitao sam mu na super igri.

Rekli ste Livakoviću da će Kane ponovno pucati u istu stranu?

Stanišić: Kada je Livaković obranio Kaneu prvi penal, rekao sam mu da je ranije u sezoni za Bayern u takvoj situaciji ponovno pucao u istu stranu. To je na kraju njegova procjena, naravno. Da je pucao u drugu stranu, krivica bi bila na meni.