HRVATSKA reprezentacija nastavlja pripreme za drugu utakmicu grupne faze Svjetskog prvenstva. Nakon poraza od Engleske, izabranike Zlatka Dalića čeka susret s Panamom, u kojem će tražiti prve bodove na turniru. Taj dvoboj je na rasporedu u noći s utorka na srijedu, 24. lipnja od 1 sat. Hrvatski reprezentativci Josip Šutalo i Petar Sučić odgovarali su na pitanja na konferenciji za medije.

Kako se pripremate za Panamu?

Šutalo: Danas smo odradili kratku analizu. Idu dosta na centaršuteve, nemaju toliko individualaca, igraju timski. Igraju i na duge lopte i moramo se za to pripremiti.

Petre, kako ste se prilagodili na Inter i što možete reći nakon svoje prve sezone tamo?

Sučić: Imao sam uspješnu sezonu i sve je u najboljem redu. Fokus je sad na reprezentaciji. Prilagodba mi nije bila problem, promijenio sam dosta klubova. Treba se prilagoditi na klubove na višoj razini.