Wisła Kraków zbroi się na pierwszy od czterech lat sezon w Ekstraklasie. Florian Plettenberg z niemieckiego Sky Sport potwiedził, że nowym bramkarzem krakowskiego zespołu będzie Marcel Łubik. "Wszystko zapięte na ostatni guzik. Badania medyczne już wkrótce" - napisał na platformie X.
Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl
Wisła Kraków, tak jak zapowiedział to właściciel klubu Jarosław Królewski, szuka wzmocnień, a do tego dobrych okazji w rodzaju np. transferów bezgotówkowych. Tym razem padło na bramkarza Augsburga, który miniony sezon spędził na wypożyczeniu w Górniku Zabrze.
Zobacz wideo
Media: Marcel Łubik z transferem do Wisły Kraków






