Wisła Kraków z drugim transferem przed nowym sezonem Ekstraklasy! W niedzielne popołudnie "Biała Gwiazda" poinformowała o wypożyczeniu piłkarza z klubu niemieckiej Bundesligi.
Fot. Jakub Włodek / Agencja Wyborcza.pl
Wisła Kraków po czterech latach wróciła do Ekstraklasy i musi zbroić się przed nowym sezonem, żeby się w niej utrzymać. Prezes "Białej Gwiazdy" Jarosław Królewski zapowiadał kilka transferów i wiele wskazuje na to, że jego obietnice zaczynają się spełniać, o czym świadczy drugi już transfer Wisły, który został ogłoszony w niedzielne popołudnie. W piątek klub poinformował o sfinalizowaniu transferu środkowego obrońcy Maxence'a Maisonneuve'a, który grał w poprzednim sezonie w belgijskim La Louviere.
Zobacz wideo KIEDYŚ RZĄDZIŁY TU GANGI, TERAZ FIFA ROBI MUNDIAL. MIESZKAŃCY MAJĄ DOŚĆ
Marcel Łubik nowym bramkarzem Wisły Kraków







