W sobotę na drodze polskich siatkarek w rozgrywkach Ligi Narodów stanęły Holenderki. Po dwóch setach wygranych przez Biało-Czerwone 25:17 nic nie zapowiadało takich emocji, jakie dostarczyły w końcówce siatkarki obu drużyn. W trzecim secie Polki zostały rozbite do 14, ale ostatecznie wygrały spotkanie 3:1.
Materiały prasowe/Volleyball World
Polskie siatkarki świetnie sobie radzą w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Przegrały tylko z Chinkami, a wygrywały z Belgijkami, Czeszkami, Serbkami, Bułgarkami i Ukrainkami.
Zobacz wideo Mateusz Bieniek po finale Ligi Mistrzów w Turynie: Byli lepszą drużyną
Polki mierzyły się z Holenderkami w Lidze Narodów






