Zakończyły się zmagania w drugim tygodniu siatkarskiej Ligi Narodów kobiet. Reprezentantki Polski w Bangkoku odniosły trzy zwycięstwa, ale na zakończenie uległy Kanadyjkom. To potknięcie nie wpłynęło znacznie na szanse Biało-Czerwonych na grę w turnieju finałowym LN. O wszystkim zadecydują jednak zmagania w Osace.

fot. Volleyball World

Trzy zwycięstwa z rzędu, a na koniec jedyna porażka - po raz drugi polskie siatkarki w taki właśnie sposób zakończyły turniej tegorocznej Ligi Narodów. W ostatnich dniach podopieczne Stefano Lavariniego rywalizowały w stolicy Tajlandii, Bangkoku. Zaczęło się od planowego zwycięstwa nad Bułgarkami, a następnie Polki pokonały Ukrainki oraz Holenderki.

Zobacz wideo

Polska coraz bliżej finałów Ligi Narodów