PREDSJEDNIK Hrvatskoga sabora Gordan Jandroković danas je navečer u atriju Gradskoga muzeja Bjelovar svečano otvorio jubilarnu 30. Terezijanu, najveću turističko-kulturnu manifestaciju kontinentalne Hrvatske.

"Terezijana je krenula prije 30 godina kao lokalna priredba, pučko veselje, i nitko nije mogao predvidjeti da će nakon 30 godina postati jedna od najvećih i najprepoznatljivijih manifestacija kontinentalne Hrvatske", rekao je Jandroković u svečanom govoru.

Istaknuo je i da organizirati 50 koncerata u 12 dana i takvu gastro ponudu nije vidio ni u puno većim gradovima od Bjelovara. "Pomalo mi je nevjerojatno i zaista s velikim ponosom i divljenjem gledam na ovaj uspjeh", dodao je te uz veliko zadovoljstvo proglasio 30. Terezijanu otvorenom.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Nastupit će brojni poznati izvođači