BJELOVAR je i ove godine pokazao zašto je Terezijana jedna od najomiljenijih kontinentalnih manifestacija u Hrvatskoj. Ulice prepune posjetitelja, koncerti pod otvorenim nebom, svjetlosni showovi i bogat program stvorili su atmosferu za pamćenje.
Bijelo dugme i Jole zapalili publiku
Posebno živahno bilo je sinoć, kada su glavnu pozornicu preuzeli Jole i Bijelo dugme. Tisuće ljudi okupile su se u središtu Bjelovara kako bi uživale u hitovima koji godinama pune trgove, dvorane i stadione diljem regije.
Galerija
Jole je zagrijao atmosferu svojim prepoznatljivim zabavljačkim repertoarom, a publika je od početka do kraja pjevala uglas i plesala uz njegove najveće hitove. Nakon njega na pozornicu je stiglo legendarno Bijelo dugme, koje je još jednom pokazalo zašto njihove pjesme uspješno spajaju različite generacije. Publika je uglas pjevala klasike poput "Đurđevdana", "Selme" i "Lipe cvatu", a središte Bjelovara pretvorilo se u veliki koncertni prostor ispunjen emocijama i nostalgijom.






